بهزیستی استان خراسان رضوی

در نتیجه مسابقات کشوری «فرزندان مهر» در بین ۳۱ استان : فرزندان افتخار آفرین بهزیستی خراسان رضوی، شش مدال ورزشی گرفتند
توسط روابط عمومی بهزیستی استان خراسان رضوی دذ ۱۱ مهر, ۱۳۹۱ دذ ۰۹:۵۱ قبل از ظهر | دسته‌بندی شده در آرشیو اخبار, خبر ویژه, ستادی | با ۰ دیدگاه

 

فرزندان بهزیستی خراسان رضوی در مسابقات ورزشی بهزیستی‌ استان‌های کشور با عنوان «فرزندان مهر» شش مدال طلا، نقره و برنز را به خانه آوردند.

به گزارش واحد تربیت‌بدنی و فوق برنامه بهزیستی خراسان رضوی، در این جشنواره که در شهریور ماه در اردبیل برگزار شد فرزندان بهزیستی از ۳۱ استان کشور شرکت داشتند.

این گزارش می‌افزاید: در این رقابت‌ها که در رشته‌های فوتسال، تنیس روی میز، شنا، آمادگی جسمانی، دو و میدانی، و شطرنج و در دو گروه سنی زیر ۱۴ و زیر ۱۸ سال برگزار شد و ۱۰ روز به طول انجامید فرزندان بهزیستی خراسان رضوی در مجموع نتایج تیمی، در رده پنجم کشور قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش محسن فرامرزی در دومیدانی زیر ۱۸ سال طلا گرفت، و امیر صادق‌فر در همین رشته و در گروه زیر ۱۴ سال به نقره دست یافت.

همچنین محمد حسین فیروزی در شنای زیر ۱۸ سال برنز را برد و افسانه خلیلیان در همین رشته و همین مقطع مدال نقره را از آن خود کرد.

برنز گرفتن حلیمه احمری در دو و میدانی زیر ۱۸ سال و تیم فوتسال زیر ۱۴ سال، و نیز چهارم شدن فاطمه بهشتی در دو میدانی زیر ۱۴ سال از دیگر نتایج این مسابقات بوده است.

یادآوری می‌شود در تیم فوتسال اعزامی، حاتم دیانتیان (گلبهار)، سید علی میرزاده (گلبهار)، مهدی آقابیگی (گلبهار)، جواد صنعتی صادق (گناباد)، پیمان نوروزیان (مشهد)، محمد دهقان‌پور (قوچان)، سعید ایشان (قوچان)، علی‌رضا وارسته (مشهد)، امیر حسین عباسی‌فر (گناباد) و امیر دلاوریان آذر (مشهد) عضویت داشتند.

همچنین بازیکنان تیم آمادگی جسمانی پسران رضا دهقان‌پور (قوچان) و حسین مقدم تبریزیان (تربت حیدریه) بودند و در تیم تنیس روی میز امیر حضرتی مقدم (قوچان) و امیر حسین مجیدی (قوچان) نقش‌آفرینی کردند.

در شنا علی فرهمند و محمد حسین فیروزی از مشهد و در دو میدانی محسن فرامرزی از مشهد و امیر صادق‌فر از سبزوار به مصاف حریفان دیگر استان‌ها رفتند.

در بخش پسران علی اسدیان از قوچان شطرنج‌باز گروه بود و در گروه دختران عظیم سالاری از بردسکن در این رشته نقش‌آفرید.

در تیم آمادگی جسمانی دختران مهناز کابلی و الهه رضوانی، در دو و میدانی فاطمه بهشتی و حلیمه احمری و در تنیس روی میز مهدیه دارابی و فاطمه محمد‌زاده یادگار که همگی از نیشابور بودند بازی داشتند.

در شنای دختران نیز زهرا رمضانی کمرسبزی از بردسکن و افسانه خلیلیان اطهر از چناران نماینده‌ی فرزندان بهزیستی استان بودند.

شایان ذکر است در گروه دختران اعزامی، اعظم عباس‌نیا و فاطمه حضرتی مقدم مربی بوده‌اند و زهرا خاوری فخر سرپرستی آنها را به عهده داشته است.

اضافه می‌شود علی بیدارنیا، احمد امیرافشار، حسن سلیمی و ذکریا طهماسبی مربی‌گری گروه پسران را بر عهده داشته‌اند و عباسعلی نظیف سرپرست آنها بوده است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند